K 29. 11. 2021 evidujeme 79 Dohod

 

Na podzim 2017 jsme byli zasaženi populační explozí a velká část týmu postupně během podzimu a jara opustila naše řady směrem k mateřským a rodičovským povinnostem. Postupně jsme se loučili se Zuzkou Augustovou, Petrou Pöschlovou, Luckou Zichovou, Janou Kocourkovou a zanedlouho nás opustí i Radka Musilová.

Vzhledem k těmto událostem došlo ke změně na pozici ředitele organizace, kdy tuto funkci od Jany Kocourkové převzal v březnu 2018 Tomáš Ochotnický. Dále došlo rovněž k personální obměně na pozici metodického vedení, kde Janu Kocourkovou a Radku Musilovou vystřídaly od května 2018 Michaela Hlavová a Radka Faifrová.

V současné době náš tým doplnily profesně velmi kvalitní nové kolegyně, které budou působit na pozicích terénních klíčových pracovnic. Podařilo se nám nabídnout dobré podmínky pro přicházející pracovnice již  s rodičovskými zkušenostmi, a tak nás těší, že nám přibývá profesně i životně zkušených doprovázejících pracovnic. Součástí týmu je i pes Buddy, kterého můžete v organizaci potkat.

Přejeme novým kolegyním, aby bez problémů zapadly do našeho týmu, cítily se u nás dobře a pomohly nám vytvářet pohodovou a přátelskou atmosféru, na kterou jsme u nás zvyklí.

Kategorie: Novinky