K 1. 1. 2023 evidujeme 66 Dohod

 

Výcvik je vhodný pro rodiče, kteří mají velký zájem o zlepšení svých rodičovských kvalit,
a chtějí najít cesty, jak nejlépe svému dítěti pomoci. Vzhledem k tomu, jak je výcvik postaven, je důležité, aby rodič/e chodili pravidelně.
Výcvik vychází z nejnovějších poznatků neurobiologie a je postaven na základech Dyadické vývojové psychoterapie (DDP). Tato terapie je vhodná pro rodiny s dětmi, které zažily ve své historii ztrátu rodičů, opuštění rodiči, zanedbávání či týrání. Cílem výcviku je hlubší porozumění potřebám a chování přijatého dítěte a získání účinných nástrojů pro jeho uzdravení a zdravý vývoj.
Výcvik vedou zkušené lektorky a psychoterapeutky se vzděláním v oblasti terapie poruch attachmentu (DDP) a s bohatou zkušeností s prací s dětmi v oblasti náhradní rodinné péče – Mgr. Jana Kocourková, Mgr. Michaela Hlavová, Mgr. Jiřina Ullmanová – Diakonie Západ.
Cena kurzu: podařilo se nám získat dotaci od Nadace Komerční banky, díky které uhradí každý účastník 5 000,- Kč, zbývající náklady (10 000,- Kč/účastník) uhradíme z dotace. Pokud není kurz podporován dotací, je jeho reálná cena 15 000,- Kč.
Cena zahrnuje výukové materiály a občerstvení.